•  
  •  
  •  

News

WordPress SEO Expert
WordPress SEO Expert

WordPress SEO Expert

Güzel Bir web sitesi kuracaksınız fakat fazla maliyeti olmasını istemiyorsunuz bu durumda ilk akla gelen WordPress Açık Kaynak olması ve kullanıcılar açısından kolay kullanımı ve Seo yönünden mantıklı olarak bir seçim olucaktır wordpress genel olarak her sektöre uygunluk sağlaya biliyoruz peki siteyi kurup icerik veya ürün girip beklemek yetiyormu tabikide hayır kurmuş olduğunuz web sitenizin arama motorlarına uygun hale getirmek gerekiyor wordpress seo uzmanı olarak bunları nasıl yapacağız size sırasıyla anlatacağım.

WordPress SEO ayarları nasıl yapılmalidır ?
ilk başta SEO Eklentisi seçiminiz doğru olmasına özen gösterin genelde All In One seo pack veya Yoast gibi bir seo eklentsini tercih edilir peki bu eklentileri nasıl kulanırız.

Wordpress All In One seo pack eklentisi  Kurumsal sektör için en idal ve tavsiye edebileceğim eklenti all one seo pack eklentisidir bu eklenti seo açısından kurumsal kimliğe sahip firmalar açısından ve seo yapılandırma işleminde sayfa, post ve kategori başlıkları, açıklamaları, anahtar kelimeler için elle tanımlayabilme için kolaylık sağlar aynı zamanda en performanslı çalışan eklentidir.
Wordpress Yoast seo eklentsini genelde blog siteleri için tavsiye edilir kurumsal bir işletme içinde kullanıla bilir all one seo pack eklentisine göre yönetim olarak ve kullanım olarak yeni kulanılıcılar için zor gelebilir fakat bu iki eklenti seo açısında wordpress alt yapısını kullananlar için kesinlikle kullanmalısınız.

Wordpress Kalıcı bağlantı ( permalink ) ayarlarını nasıl olmalıdır?
Arama motorları tarafından linklerin daha düzgün anlaşılmasını için sef link yapılandırmasını düzgün yapın.
Önerilen en iyi kalıcı bağlantı ayarı /%postname%/ veya /%postname.html%/ şeklinde kullanabilirsiniz.

Wordpress Robots.txt ayarları nasıl yapılır
Tavsiye edebilceğimiz robots.txt dosyasın bu şekilde yapmanız daha iyi olucaktır.

User-agent: *
Disallow: /cgi-bin/
Disallow: /wp-admin/
Disallow: /wp-includes/
Disallow: /wp-content/
Disallow: /archives/
Disallow: /author
Disallow: /comments/feed/
User-agent: Googlebot-Image
Allow: /wp-content/uploads/

Sitemap: http://www.siteadi.com/sitemap.xml

Wordpress Site hızını yapılandırma
WordPress sitelerin hız konusunda Cache eklentisi vazgeçilmez eklentilerden biridir peki eklenti olarak ne kullanabiliriz ( Wp fastest cache) veya (LiteSpeed Cache) eklentisi hız konusunda size fayda sağlıyacaktır.

WordPress alt yapısını kullanımı
wordpress hiç kullanmamış bir kullanıcı için wordpress kurumsal veya bireysel olarak dogru seçimmi sorusu oluyor kısaca açıklayalım.

WordPress alt yapısı kurumsal sektör ve bireysel web siteler için uygundur özel yazılımlara göre kullanımı kolay aynı zamanda arama motorlarına uygun bir şekilde yapılandırılması durumunda gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.
Web tasarım bilgisi olmayanlar için bir profesyonel wordpress uzmanın dan veya seo uzmanı dan destek almanız tavsiye ederim

Read More
The SEO
The SEO

The SEO

The SEO agency is your website to help your search results stand out. If you pay the price of your site on the keyword you set, even the first order to organize the work order. In addition to those who work together with the teams, there are also working individually. The first task of SEOajans is to analyze the website of the ordering individual in detail. As a result of site analysis, in-site SEO settings problems, SEOpuaning, site speed problems are detected. In this context, various adjustments are made and the site is made SEO-compliant. But not all things are limited to this. The SEO word requires a comprehensive job. Your site can be completely deleted from the search engines in the wrong and missing steps. It would be in your best interest to choose an SEO agency that knows its business and who has plenty of references.

The SEO agency selects the most appropriate keywords to the website after you have done the SEO jobs in the site. You can also choose this word. It is aimed to get to the top of popular search engines like Google by doing that work on the word. This process can last a lot of time in words with high competitiveness. Roots are ahead of SEO in terms of new ones. Therefore, you have done your job as a master, and it is necessary to continue continuously. The most important element in the SEO business is patience. The time when patience and stability are united will be inevitable. Google and other popular search engines have a chance to beat all your opponents.

Read More