Yandex Mail Kullanmalısın

Yandex, 20 yıl Evvel Rusya’da Arady Volozh ve Ilya Segalovich tarafından kurulmuştur. Yandex’i kuran bu iki şahıs özdeş vakitte programcıdır. Bununla beraber Yandex şu anda oldukça Çok ülkede yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. O ülkeler; Kazakistan, ak Rusya, Türkiye ve Ukrayna’dır. Tıpkı Google gibi etkinlik sürdürmekte olan Yandex mail, bilgi sahibi olmak isteyenler için kurulmuş bir platform görevi görmektedir. Sanal ortamda bilgi akışı sağlayan bu platform, Bilhassa Türkiye’de Google’dan sonra en çok kullanılan arama motorudur. Yandex, yalnızca arama motoru platformu değil, özdeş vakitte harita, e-posta ve oyunlar gibi oldukça Çok özelliği de bünyesinde barındırmaktadır. Yandex’in en çok kullanıldığı ülke, piyasaya çıkmış olduğu Rusya’dır.

Yandex’in Özellikleri Nelerdir?

Yandex, müşterilerinin aradığı her şeyi bulmayı hedeflemekte olan bir arama motorudur. Kullanıcılarına Daimi aktüel içerik sağlamayı hedefleyen Yandex, şu anne kadar bunu başarmış olarak gözükmektedir. nihayet dakika haberlerine kadar bütün aktüel içerikleri ve aktüel olmayan içerikleri, bünyesinde barındırmaktadır. Bunun yanı Dizi günlük olarak takip edilebilecek olan hava vaziyeti raporları gibi henüz nice özelliği bulunmaktadır. Yandex, kurulmadan Evvel insanlara yararlı olabilmeyi hedefledi. nihayet aşama başarılı olan bu platformla, hedefledikleri başarıyı ele geçirmiş olarak gözükmekteler. Bunun dışında Yandex, Türkiye’deki faaliyetlerini henüz da artırmayı ve Türklere ezilet bir arama motoru sunmayı amaçlamaktadır. Yandex arama motoru, her Yepyeni güne ayrımlı bir hava katma ve yenilikçi tavırlar sergilemeyi kendisine ilke edinmiş durumdadır. Kullanıcılarının internet sayfa ortamında itimat içerisinde arama faaliyetlerini sürdürmesi için virüs içermekte olan siteleri uyarıyor ve bizlere henüz güvenli bir ortam yaratmaya çalışmaktadır.

Yandex’te Neler Mevcut?

internet sayfa Aramaları: Yandex’in asıl müessese emeli, bir arama motoru olmaktır.

E-Mail (YandexMail): Kullanıcılarına güvenli bir ortam sunan ve kullanışlı bir arayüze sahip olan YandexMail, sınırsız bir biçimde e-posta gönderme ve alma hizmeti sunmaktadır. Biricik bir posta içerisinde 3 Gigabyte’a kadar gönderilmesine İmkan sağlamaktadır. Şu Lahza Yandex gibi Biricik bir seferde 3 Gigabyte’lık dosya gönderme imkanı sunan hiçbir firma bulunmamaktadır. Bunun yanı Dizi dosya uzantısı ayrım etmeksizin e-posta gönderimi sağlanabilmektedir (örn: .doc, .pdf). Bunun yanı Dizi e-postaları filtreleme özelliği de bulunmaktadır.

Yandex Haber: nihayet dakika haberleri paylaşan bir servis olan Yandex, bu verileri Daimi yenilemektedir. Bu işlemi yapmasındaki erek, insanların gündemden Daimi haberdar olmalarını sağlamaktır. Bunun yanı Dizi alıntı haberleri de bünyesinde barındıran Yandex, sayfa içerisinden kaynak kısmı belirterek, haberin henüz Çok içeriğini kullanıcılarına sunmaktadır.

Yandex Harita: Yandex, Daimi yenilenmekte olan harita sistemi ile kullanıcılarının gitmek istediği bir yeri hatıranda çıkartmaktadır. Harita sistemi için milyon dolarlar harcayan Yandex, harita ile alakadar Türkiye 1.si diyebilmek mümkündür. Telefonlar için Hususi uygulamaları da bulunan harita servisi, Türkiye’nin her ilin, her ilçesini ve her mahallesini bilmektedir. Sizlerde telefonunuza bu uygulamayı indirerek, gitmek istediğiniz ve bilmediğiniz bir yeri hatıranda öğrenebilirsiniz.